Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Pobity chłopiec w ciężkim stanie trafił po południu do szpitala we Włodawie. Mimo reanimacji zmarł" Pobicie ze skutkiem śmiertelnym - max 12 lat więzienia. Zabójstwo - od 8 lat więzienia do dożywocia włącznie. Drobna różnica. Te małolaty wyjdą za kilka lat z poprawczaka. Ten 17-latek pewnie też, w końcu to było "tylko pobicie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurierek : "14-latek był uczniem Gimnazjum nr 2 we Włodawie. Mieszkał w gminie Włodawa, w miejscowości Karolówka Osada. Dwóch 16-latków, którzy go pobili, pochodzi z Białej Podlaskiej. To Paweł K. i Rafał S. Trzeci - 17-letni Dariusz U. - pochodzi z gm. Urszulin. Cała trójka mieszkała we Włodawie w internacie, uczyli się w gimnazjum dla młodzieży trudnej. Tragedia tej rodziny jest niewyobrażalna - 4 lata temu, w podobnych okolicznościach zginął brat 14-letniego Dominika. 16-latkowie odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym. Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym 17-latkowi grozi do 10 lat więzienia" 2 lata jak za brata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego od kilku lat nie jeżdżę nad j.Białe. Wcześniej ciągle miałem tam przygody z (delikatnie mówiąc) chamsko zachowującymi się miejscowymi z Włodawy. Tak właśnie tam jest - siedzisz z dzeiwczyną na dyskotece przy stoliku, podchodzi kilku chamów dziewczyna która była z nimi mówi nam: wypier... Podszedłem do ochroniarza - głupi uśmiech bez reakcji... Wyszedłem z dyskoteki, rano wyjechałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy obejrzeć galerię, 3 dresiarzy z wygolonymi łbami z koszulką w spodniach. Gówno w lśniących dresach, napuszczone przez 14-letnią kurewkę co pewnie nie jedną już dzidę w pysku miała. Na miejscu ojca nie doprowadziłbym do ich skazania - sam bym na nich zapolował i jeden po drugim pozabijał za zabicie mi dziecka. Wiejskie cwaniaczki czujące się "mocno" w grupie ale pojedynczo srające po brudnych dresach adidasa z second-handu/targu. Teraz sąd zgodnie z prawem będzie sądził dwóch jak nieletnich a trzeci co najwyżej dostanie karę za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Słusznie ktoś zauważył na forum, że ostatnio często takie pobicia są spowodowane przez napuszczenie na kogoś bandytów (bo nie można ich inaczej nazwać) przez jakąś rozpuszczoną smarkulę. Brak wychowania przez rodziców, znieczulica społeczeństwa na bandytyzm (gdyby nie ona, dziś żył by ten chłopak i np. Andrzej Struj - policjant z Warszawy) i złe prawo w praktyce głaszczące po główce bandytę bo "nieletni". Jak mógł zabić to już raczej "dorosły". Dlaczego nikt nie podbiegł i nie pomógł chłopakowi przed napastnikami? Ja jakimś mistrzem w walce nie jestem ale bym zareagował chociażby przypier***eniem w pysk jednemu z drugim. Kondolencje dla rodziców. Jako prawnik - postuluję o wsadzenie sobie w rzyć "praw człowieka", "przyrodzonej godności osoby ludzkiej" itp. i przywrócenie kary śmierci. Rozwiązałoby przynajmniej w większej mierze kwestię i nie mówcie, że nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stryczek. Bez filozoficznego dumania nad losem biednych nastolatków, którzy popełnili w życiu jeden błąd, a poza tym to aniołki. Stryczek, tak żeby kolejna łysa pała, która okradnie czy dokona rozboju, w ramach resocjalizacji obejrzała egzekucję i zesrała się w gacie. Na bandytów jeden sposób - bat albo czapa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don masz 100% racji. Takie bydło trzeba tępić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło z Włodawy i okolic ma gdzie się popisywać. Ludzie na poziomie nie nabijajcie kabzy takim ośrodkom. A ta dzicz niech się sama nad tym Białym wytnie w pień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Wystarczy obejrzeć galerię, 3 dresiarzy z wygolonymi łbami z koszulką w spodniach. Gówno w lśniących dresach, napuszczone przez 14-letnią kurewkę co pewnie nie jedną już dzidę w pysku miała. Na miejscu ojca nie doprowadziłbym do ich skazania - sam bym na nich zapolował i jeden po drugim pozabijał za zabicie mi dziecka. Wiejskie cwaniaczki czujące się "mocno" w grupie ale pojedynczo srające po brudnych dresach adidasa z second-handu/targu. Teraz sąd zgodnie z prawem będzie sądził dwóch jak nieletnich a trzeci co najwyżej dostanie karę za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Słusznie ktoś zauważył na forum, że ostatnio często takie pobicia są spowodowane przez napuszczenie na kogoś bandytów (bo nie można ich inaczej nazwać) przez jakąś rozpuszczoną smarkulę. Brak wychowania przez rodziców, znieczulica społeczeństwa na bandytyzm (gdyby nie ona, dziś żył by ten chłopak i np. Andrzej Struj - policjant z Warszawy) i złe prawo w praktyce głaszczące po główce bandytę bo "nieletni". Jak mógł zabić to już raczej "dorosły". Dlaczego nikt nie podbiegł i nie pomógł chłopakowi przed napastnikami? Ja jakimś mistrzem w walce nie jestem ale bym zareagował chociażby przypier***eniem w pysk jednemu z drugim. Kondolencje dla rodziców. Jako prawnik - postuluję o wsadzenie sobie w rzyć "praw człowieka", "przyrodzonej godności osoby ludzkiej" itp. i przywrócenie kary śmierci. Rozwiązałoby przynajmniej w większej mierze kwestię i nie mówcie, że nie.
Trafniej bym tego nie ujął. Jeszcze starym karę przywalić bo ta patologia w ogóle teraz nie wychowuje, chodzą takie śmiecie samopas i fikają. Jak to jest, że w kraju, w którym około 80% ludzi jest za karą śmierci taka kara nie może obowiązywać. Jakieś "mądre" łby z Brukseli czy NY wymyśliły sobie konwencje i traktaty, szczycąc się humanitarnym podejściem do bandytów. Skutki tego opłakane. A tak, to jeśli kara śmierci by nie odstraszyła, to przynajmniej na trwałe wyeliminowała takiego delikwenta ze społeczeństwa, przeciw któremu dopuścił się zbrodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rajmund napisał:
POsłuchali owsiakowego "róbta co chceta". Widać Ziobro im nie straszny.
Kompletnie mylisz pojęcia. Gdyby byli to ludzie, którzy słuchają owsiaka, to by nie łazili z łysymi łbami i w dresach. Na woodstocku masz pokolenia ludzi słuchających owsiaka.Jakoś nigdy o tym żeby ktoś kogoś zatłukł nie słyszałem. W przeciwieństwie do techno - fanów, czy bywalców wiejskich dyskotek w dresach, jadących na dropsach czy innym badziewiu. Zrzucaj winę na prawdziwe problemy a nie na owsiaka. Problemem są starzy tych bandytów. Kto ich tak wychował a raczej rozpasał - tylko starzy. Starzy - patologia, która o owsiaku nic nie słyszała. Takich bandziorów wychowała nam patologia, która wzorców zachowania uczyła się za komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie współczucie dla rodziny ,z tego co wiem to chłopcy byli w Środowiskowym OHP ,gdzie byli wychowawcy z tego OHP-u ,oni wcale się nie interesują czy wychowankowie chodzą do szkoły ,czy na wagary ,a słyszałam od komendanta że jeżeli uciekną ze szkoły ,albo wagarują to szukają ich i odwożą do szkoły . to jest nie prawda, wiem coś o tym OHP bo syn przebywał i dzięki Bogu ze go zabrałam z tego bałaganu . Bo mogło to spotkać moje dziecko.Kto ma nadzór nad OHP tą całą kadrę trzeba wymienić skoro nie wiedzą jak postępować z trudną młodzieżą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pana ~janek~ Napisano dziś, 11:23 #49 ukradł telefon (robił to często), więc nie dziwne że się "zdenerwowali"... no ale, nie wiedzieli w którym momencie przestać... Przepraszam za słownictwo ale słuchaj gościu to był mój brat!!!Którego do cholery nie znałeś nie wiesz jaki był on miał prawie 15 lat czy ty wyobrażasz to sobie co my czujemy!! Więc z łaski swojej nie wygaduj głupot bo on nigdy nic nie ukradł był spokojnym chłopcem który nie zasługiwał by na taki los zresztą nikt na coś tak brutalnego nie zasługuje!!!! Nie życzymy nikomu żeby był w takiej sytuacji!!! Macie Państwo racje w naszym kraju powinna być kara śmierci aby ci młodzi ludzie którzy odbierają komuś życie nauczyli się że nie maja takiego prawa! I aby to była nauczka dla następnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz popisy jakiejś głupiej cipy ktoś musi przypłacić życiem obojętnie czy zabrał ten telefon czy nie. Prawda jest taka, że większość nastolatków jest beznadziejnie pusta, nie myśląca i nie zdająca sobie sprawy z konsekwencji swoich poczynań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam we wlodawie i tu jest naprawde spokojnie, w kazdej spolecznosci znajdzie sie jakies scierwo niestety-jak te chlopczyki.. a w okunince najwieksze rozruby robia przyjezdne dresiczki z warszawki, lublinka chelmiczka i zamoscia, laza naje***i i krzycza te swoje pier***y jak JP (tłumaczenie:jestem poje***y), lub nazwy jakich marnych klubiczkow pilkarskich. przyjezdzaja takowe cwaniaczki i sie zaczyna. -oczywiscie nie kazdy kto tam przyjezdza jest poje***y. mozna tam wyroznic turystyke wypoczynkowa ktora dotyczy ludzi normalnych(ludzie tacy osiedlaja sie zazwyczaj po 2 spokojnej str jeziora i turystyke imprezowo libacyjna ktora to sciaga najwieksze scierwo z roznych zakatkow kraju. kiedys okuninka byla przyjemnym miejscem. a wszystko zaczelo sie od rozpoczecia dzialanosci disko kotwicy .. zwabilo to tlum deb***i. w okunince wszyscy sa anonimowi, kazdy robi co chce jak chce i nikt tego nie pilnuje.. z roku na rok jest coraz gorzej. dlatego ja np odwiedzam to miejsce tylko na wiosne, bo tylko wtedy to biedne zniszczone przez ludzi miejsce ma jeszcze jakis urok i sens..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powytapiac drani w tym jeziorze i podać do wiadomosci za co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś pytał gdzie była Policja. Policja właśnie była zajęta pisaniem mandatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie do konca zgodzil bym sie z twoja wypowiedzia, bo to wlasnie wlodawianie nie sa tacy spokojni jak tutaj wypisujesz, zreszta potwierdza to chociazby to co sie stalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia szkoda człowieka jakimi ścierwami muszą być ci gimnazjaliści jeśli tak brutalnie pobili ,,dziecko'' a gdzie w tym czasie byli ludzie, dlaczego nikt nie zareagował w czas? teraz każdy mądry że on by pomógł dlaczego wszyscy mądrzy ale po fakcie?. Co z dzisiejszą młodzieżą jeśli potrafią zabić drugą osobę w podobnym wieku bez żadnego zahamowania żadnych skrupuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie moze zdjecie lub jak ten biedny chlopaczek sie nazywa? moze jakby zobaczyc na naszej-klasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do jaa. miejscowych cwania napisał:
miejscowych cwaniaczków jest najwiecej w twoich Wyrykach.
co masz do Wyryk ? bo nie rozumiem tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Wystarczy obejrzeć galerię, 3 dresiarzy z wygolonymi łbami z koszulką w spodniach. Gówno w lśniących dresach, napuszczone przez 14-letnią kurewkę co pewnie nie jedną już dzidę w pysku miała. Na miejscu ojca nie doprowadziłbym do ich skazania - sam bym na nich zapolował i jeden po drugim pozabijał za zabicie mi dziecka. Wiejskie cwaniaczki czujące się "mocno" w grupie ale pojedynczo srające po brudnych dresach adidasa z second-handu/targu. Teraz sąd zgodnie z prawem będzie sądził dwóch jak nieletnich a trzeci co najwyżej dostanie karę za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Słusznie ktoś zauważył na forum, że ostatnio często takie pobicia są spowodowane przez napuszczenie na kogoś bandytów (bo nie można ich inaczej nazwać) przez jakąś rozpuszczoną smarkulę. Brak wychowania przez rodziców, znieczulica społeczeństwa na bandytyzm (gdyby nie ona, dziś żył by ten chłopak i np. Andrzej Struj - policjant z Warszawy) i złe prawo w praktyce głaszczące po główce bandytę bo "nieletni". Jak mógł zabić to już raczej "dorosły". Dlaczego nikt nie podbiegł i nie pomógł chłopakowi przed napastnikami? Ja jakimś mistrzem w walce nie jestem ale bym zareagował chociażby przypier***eniem w pysk jednemu z drugim. Kondolencje dla rodziców. Jako prawnik - postuluję o wsadzenie sobie w rzyć "praw człowieka", "przyrodzonej godności osoby ludzkiej" itp. i przywrócenie kary śmierci. Rozwiązałoby przynajmniej w większej mierze kwestię i nie mówcie, że nie.
Wow, jako prawnik.Zaocznie licencjat na administracji zrobiłeś? Spokojnie trzeba poczekać na wyniki wszczętwego postępowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...